O projektu

Bytový dům MATYÁŠ ve Vraném nad Vltavou je postaven na jedinečné poloze tohoto území, které je těsně spojeno s řekou Vltavou, se zaměřením zejména na mladé rezidenty, ale také rodiny s dětmi. Cílem je co nejvíce obyvatelům domu umožnit přímý kontakt s přírodou a okolím řeky, při zachování vysokého komfortu bydlení a dostupnosti služeb. V bytovém domě MATYÁŠ, je 45 jednotek s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk, o výměrách od 29,03 m2 do 68,87 m2. Každá jednotka je s balkonem nebo terasou. Samozřejmostí jsou garážová stání v 1.NP.

Vytápění bytového domu je zajištěno tepelnými čerpadly vzduch voda, které jsou umístěny na střeše domu. Toto moderní řešení je samozřejmě výhodné nejen z důvodu nezávislosti na dodávce TUV, ale samozřejmostí je výrazná úspora provozních nákladů, které je v kombinaci s podlahovým vytápěním, které Vám bytový dům nabízí, ideální variantou.

Koupelnový sortiment zajišťovala společnost SIKO KOUPELNY a.s., podlahové krytiny – vinylové podlahy, dveře a zárubně SAPELI, a.s. zajišťovala společnost Vše pro interiér – APOLO s. r.o.

Bytový dům Matyáš stojí na tzv. pilotech, které sahají až do hloubky 18 metrů. 1. nadzemní podlaží je z železobetonového skeletu a 2 až 5 nadzemní podlaží je kombinace železobetonu s přizdívkami porotherm.